Stok Kart İşlemleri
Sistem üzerinde sınırsız sayıda ürün için stok kart tanımlama yapabilirsiniz. Ürünleriniz için barkod oluşturabilirsiniz.
Toplu Stok Aktarımı
Stok sayım modülleri sayesinde işletmenizde bulunan tüm stok kayıtlarınızı toplu aktarabilirsiniz.
Toptancı / Tedarikçi
Tedarikçi modülü ile tüm tedarikçilerinizin stok, alacak ve borç hareketlerini takip edebilirsiniz.
Parakende Satış
Barkodlu / Barkodsuz tüm stoklarınızın profesyonel satış paneli sayesinde hızlı ve kolay şekilde satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Cari / Müşteri
Carilerinizin borç / veresiye sizden alacakları ve taksitlerini dahası tüm cari hareketlerini gelişmiş cari modülü ile takip edebilirsiniz.
Personel İşlemleri
İşletmenizde çalışmakta olan tüm personel maaş, pirim ve avanslarıyla birlikte personel ürün satışlarını dahil kolayca takip etmek istemez misiniz?
Kasa İşlemleri
Günlük satışların yanı sıra kasanıza gider kalemleri tanımlayarak işletme, personel veya kişisel giderlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.
Depo ve Mağaza
Depolarınızdan mağazalara yapılan ürün sevk işlemlerini kontrol altına alın. Hangi ürün hangi mağazada kaç adet bulunuyor tek tıkla görmek istemezmisiniz ?
Raporlar ve Gün Sonu
Satış fişleri, günlük / aylık / haftalık raporlama ve gün sonu raporları ile tüm istatistikleri sizde kolayca görebilir satışlarınız arttıracak adımlar atabilirsiniz.
Taksit Modülleri
Sistemden müşteriyi seç perakende satış işlemlerinde taksitlendirme yaparak vadeli müşteri ödemelerini takip edebilir, vadesi gelen taksitleri tahsil edebilirsiniz.
Satış Fatura Hareketleri
Tüm perakende / toptan satışlarınız kayıt altına alınsın sizde dilediğiniz zaman bunları raporlayarak döküman olarak çıktılarını kolayca alın.
İndirim ve Kampanya
stediğiniz mağazanızda istediğiniz reyonda istediğiniz ürünler için yüzdelik veya ürün satış tutarı üzerinden müşterilerinize özel indirimler yapabilirsiniz.

Erbil Pro v1.0 Profesyonel Stok Yönetimi ve Ön Muhasebe Kurumsal Yazılım Hizmetimizde
İşlemleirnizi Hızlandıracak İşletmenizi Kalkındıracak Profesyonelce Tasarlanmış Yüzlerce Modül Mevcuttur.